Diensten in het Zeemanshuis

VLISSINGEN OOST – Eénmaal per twee weken  is er in het Zeemanshuis in Vlissingen Oost een Anglicaans Avondgebed. Dat gebeurt in de Engelse taal. De dienst is openbaar en dus niet alleen bestemd voor zeelieden die in de haven verblijven. Dat betekent dat ook leden van onze gemeenten hartelijk welkom zijn om samen met mensen uit andere delen van de wereld te bidden,  ons geloof te belijden en elkaar de Vredegroet toe te wensen. In april zijn er zelfs drie diensten in verband met Pasen. Hieronder het rooster tot en met Pasen 2019. Om te horen hoe het er bij zo’n dienst toegaat kunt  u hier klikken

Datum/Tijd (20h00) Aard van de dienst Voorganger
13 januari Anglicaans avondgebed Ds Pascal Handschin
27 januari Anglicaans avondgebed Ds Andy Martherus
10 februari Anglicaans avondgebed Ds Pascal Handschin
24 februari Anglicaans avondgebed Ds Andy Martherus
10 maart Anglicaans avondgebed Ds Pascal Handschin
7 april Anglicaans avondgebed Ds Andy Martherus
14 april Palmpasen Ds Andy Martherus
21 april Pasen Ds Pascal Handschin  en ds Andy Martherus

Het Zeemanshuis staat aan de Ritthemsestraat 498 in Vlissingen Oost

 

 

Reacties plaatsen is niet mogelijk.