Gedachtenisdienst J. S. Maas-Adriaanse

Orde van dienst 11 maart 2019.

Voorganger ds. Pascal Handschin

Orgelspel (Tim Bouwsma). Intocht stoet. Welkom. Votum en groet. Liedboek 218b Dank U voor deze nieuwe morgen. Lezing Psalm 121. Gebed. Zingen Psalm 84 : 1, 3 en 6. Levensloop door kinderen. Lezing Johannes 14 : 1 tm 7. Zingen Liedboek 547 Met de boom des levens. Overdenking. Orgelspel. Herdenking door kleinkinderen. Zingen Lied 863 Nu laat ons God de Here. Dankgebed en voorbeden. Zingen Lied 416 Ga met God en Hij zal met je zijn. Zending en zegen op weg naar de begraafplaats. Uitdragen overledene onder orgelspel Lied 293 Wat de toekomst brenge moge, Mij geleidt des Heeren hand, moedig sla ik dus de oogen naar het onbekende land.

KLIK HIER OM DIENST TE BELUISTEREN

Reacties plaatsen is niet mogelijk.