Gedenken van overledenen in Nieuwland

Op zondagmorgen 22 november zal er de gebruikelijke kerkdienst zijn waarin leden van onze gemeente die het afgelopen jaar zijn overleden bij name genoemd worden. Deze dienst is door de omstandigheden maar heel beperkt toegankelijk en nu voornamelijk voor naaste familie van de overledenen. Zij ontvangen daarover een brief. Het zal vanaf 11 uur te volgen of naderhand te zien zijn op www.kerkdienstgemist. Zoek op Zeeland en Nieuw- en Sint Joosland.

Zondag in de namiddag van 16:00 tot 17:00 zal de kerk open zijn als vervolg op de dienst van die morgen, met het oog op wie ‘s morgens niet aanwezig konden zijn. Er is dan gelegenheid om even te zitten, stil te bidden en een lichtje aan te steken. Het orgel zal zo mogelijk bespeeld worden..

Voor het hele dorp:
Er is bedacht om de kerk open te doen voor de dorpelingen om te kunnen herdenken op een eenvoudige wijze en dichtbij. Er zal een folder bezorgd worden in het dorp waar dit op te lezen zal zijn:
Op zaterdag 21 november zal de kerk in Nieuwland open zijn van 16:00 tot 17:30.
Ieder kwartier zal de klok enkele minuten luiden voor hen die we missen.
Wie dat wil mag binnenlopen en korter of langer in de kerk verblijven.
Even zitten en luisteren naar zachte muziek.
Op de tafel een lichtje aansteken ter nagedachtenis aan een overledene.
Eén van de aanwezige bloemen meenemen als herinnering
of een briefje met een mooie (gebeds)tekst.
Het pastorale team.

Reacties plaatsen is niet mogelijk.