Gemeente-groei-groep

We zijn al vier maal bij elkaar geweest om het boekje te bespreken getiteld:”De hoop die in ons leeft” . Met als ondertitel: Jezus volgen in een verwarrende tijd. We lezen hierbij een aantal verzen uit de eerste brief van Petrus, die ons wijze woorden mee wilt geven om praktisch ons geloof te hanteren in het dagelijks leven. Onderwerpen waren: Wie is Petrus; wij zijn vreemdelingen; we zijn een levende hoop en wij zijn heilig(?) Goed, dat we daar met elkaar over kunnen praten en de Bijbel als leidraad mogen nemen!

Volgende keer op woensdag, 9 mei zullen we hoofdstuk 5 lezen, waar het gaat over dat we priesters zijn n.a.v. 1Petr.2:1-10. Deze keer zullen we samenkomen bij Nol en Margreet Tasma, Molendijk 22, om 14.00 uur.

Margreet Tasma

 

Reacties plaatsen is niet mogelijk.