Ina Hoebeke presenteert cd

 

Ina Hoebeke presenteert op woensdag 29 augustus 2018 haar nieuwe cd ‘Jij bent geliefd!. Dat gebeurt in de kerk van Nieuw- en Sint Joosland, waar de nummers  onlangs zijn opgenomen. De presentatie begint om 19.30 uur.
De in Nieuwland wonende zangeres heeft de afgelopen jaren veel betekend voor de kerk. Zo is zij al sinds de oprichting verbonden aan kinderclub Happy Day. Vele malen heeft ze gezongen of mondeling de blijde boodschap uitgedragen tijdens ontmoetingsbijeenkomsten voor 55-plussers en andere bijeenkomsten.
Tweede dagen na de presentatie in Nieuwland volgt er een tweede. Die is op vrijdag 31 augustus in Vriezenveen, het Overijsselse dorp waar Ina is opgegroeid. Plaats van handeling is daar de Ontmoetingskerk aan de Schout Doddestraat 1. Aanvang eveneens 19.30 uur.

Reacties plaatsen is niet mogelijk.