Kerk open op dorpsfeest

Tijdens het dorpsfeest op zaterdag 17 augustus is de kerk van Nieuwland open van 10.00-15.00 uur. Binnen ligt een groot labyrint waarover je in alle rust heen kunt lopen. Als een bezinningsmoment. Zo lang de voorraad strekt is er een attentie voor degenen die dat doen. Ook binnen schenken we koffie, thee of limonade voor de bezoekers. Buiten zijn van 12.00-14.00 uur poffertjes te krijgen, ook zo lang de voorraad strekt.

Het eten en drinken is in principe gratis. Het past ook bij wat staat in Jesaja 55 vers 1 (Basisbijbel): De Heer zegt: “Laat iedereen die dorst heeft, bij Mij water komen halen. En laat iedereen die geen geld heeft, bij Mij brood komen kopen, en eten. Kom, koop bij Mij zonder geld en zonder prijs wijn en melk. “ God  biedt ons zijn gaven dus gratis aan.

Wie wat wil geven ten bate van het onderhoud van de kerk is overigens vrij om dat te doen. We hopen heel veel mensen te ontmoeten!

Namens de organisatie: Elizabeth de Haan, Nel Kamp, Jaap en Wilma de Ridder, Wim Staat en  Arjen Westeneng.

Reacties plaatsen is niet mogelijk.