Kerk zondag 26 april

Protestantse Kerk Axel

Zondag 26 april 2020 is er geen eigen digitale kerkdienst. U word verwezen naar de dienst die Omroep Zeeland vanaf 9 uur uitzendt. Deze komt vanuit de Protestantse Kerk in Axel en wordt de hele morgen herhaald. Voorgangers zijn de predikanten Jan Verlinde van de Protestantse Gemeente Axel en Nieuwerkerk en Alfinus de Vries van de Gereformeerde Kruiskerk in Middelburg.

Verder verwijzen we u naar de website van onze Classis Delta. Wanneer u hier klikt komt u op een overzicht van kerkdiensten die in woord en beeld zijn te volgen in de hele classis. Die bestaat behalve uit de Ring Walcheren uit de volgende regio’s Zeeuws-Vlaanderen, Goes (Noord- en Zuid-Beveland), Schouwen-Duiveland/Tholen/Sint-Philipsland, Haringvliet (Goeree-Overflakkee, Voorne-Putten, Rozenburg) en Hoeksche Waard.

Op NPO 2 is van 9.20-9.50 uur een dienst te zien Om 10.00 uur begint op dezelfde zender een eucharistieviering.

 

 

Reacties plaatsen is niet mogelijk.