Kerstviering voor 55-plussers

Enkele jaren geleden begonnen we in de Kerk van Nieuwland met een Kerstviering voor 55+ers uit Nieuw- en Sint Joosland en Ritthem. Dat is iedere keer goed bevallen, dus ook dit jaar zijn we weer gestart met de voorbereidingen voor een tijd van elkaar ontmoeten, samen gedenken en danken, in de periode voor Kerstmis 2017.

Bent u 55 jaar of ouder, dan bent u bij dezen van harte uitgenodigd om deel te nemen aan dit gezellige en waardevolle feest, een kerstfeest met maaltijd. Dit geldt voor mensen uit Nieuw- en Sint Joosland en uit Ritthem. Geeft u zich dan op in één van de twee plaatselijke kerken op de intekenlijst of per telefoon of briefje of mail.

Tijdens deze viering zullen we samen zingen en er is volop gelegenheid tot ontmoeting.
Wim Staat zal dit jaar iets vertellen over ‘de kleuren van Kerstmis’.

Datum : dinsdag 12 december
Kerk open : 17.30 uur
Aanvang Feest : 18.00 uur
Verwachte eindtijd : 20.45 uur
Kosten : vrije bijdrage tijdens collecte

Opgave : namenlijst in de kerk of thuis bij Ina Hoebeke Zeeburgstraat 23 Tel 601633 inahoebeke@zeelandnet.nl

Hartelijke groet, de voorbereidingscommissie.

Reacties plaatsen is niet mogelijk.