Mededeling over weekbrieven

De weekbrieven die we uitbrengen sinds het begin van de coronacrisis  worden bezorgd en ook digitaal verspreid aan de leden. Bezorgen doen we bij mensen van wie bekend  is dat ze geen computer, laptop of smartphone hebben. Intussen beschikken we over een groot aantal mailadressen. U kunt er van op aan dat uw adres niet aan derden wordt doorgegeven. We versturen de brieven namelijk via de BCC-modus, dan krijgen anderen uw adres niet te zien. Intussen zijn we gestopt met het bezorgen van de brieven bij mensen waarvan wij redelijkerwijs aannemen dat zij de weg weten op het wereldwijde web.

Mocht u geen brief meer bezorgd krijgen en digitale toezending op prijs stellen, stuur dan even een berichtje.
Voor Ritthem naar scribaritthem@zeelandnet.nl
Voor Nieuwland  naar kerkenstaat@gmail.nl

Reacties plaatsen is niet mogelijk.