Predikant positief getest


Dominee Pascal Handschin is positief getest op het Covid 19-virus. Hij schrijft daarover: ,,Helaas moet ik u mededelen dat de test op het Coronavirus die ik afgelopen maandag heb laten nemen positief is uitgewezen. Ik voel mij op dit moment redelijk, los van hardnekkige keelklachten, maar moet mijzelf in navolging van de richtlijnen van de GGD voor de komende tijd in thuisquarantaine begeven. De taken die ik zou verrichten in de aanstaande dagen zullen wij binnen de gemeente verdelen, in eerste instantie natuurlijk de eredienst op de 4de advent. Wat de consequenties zijn voor gemeenteleden die afgelopen zondag in de kerk van Ritthem zijn geweest, daarover laten wij de regie bij de GGD die het bron- en contactonderzoek zal voornemen.”

Wij vragen u om gebed voor onze dominee en zijn gezin. We denken ook aan andere gemeenteleden die ziek zijn en ook aan hen die worden getroffen door de verzwaarde maatregelen tegen de Corona-pandemie.

Reacties plaatsen is niet mogelijk.