Tim Bouwsma bespeelt orgel Terneuzen

Tim achter de klavieren in Terneuzen

TERNEUZEN  – De Stichting tot behoud van de Grote kerk in Terneuzen ontwikkelt diverse activiteiten om het gebouw aan de Noordstraat zoveel mogelijk in haar oude functie te herstellen of daar nieuwe passende functies aan te geven. In dat kader wordt het kerkgebouw o.a. gebruikt voor exposities en concerten. Naast de zaterdagavond-orgelserie, waarin gerenommeerde Nederlandse organisten het orgel bespelen (aanbevolen), krijgen diverse (amateur)organisten uit de regio op de zaterdagmiddagen de mogelijkheid om het orgel tot klinken te brengen.

In het voornoemde kader hoopt een van onze eigen organisten, namelijk Tim Bouwsma, op zaterdagmiddag 14 april vanaf 14:30 uur weer een orgelbespeling te verzorgen. Op het programma staan deze keer werken van Bach, Händel, Karg-Elert, Andriessen, Franck en Guilmant. Een afwisselend programma waarin bekende werken uit 400 jaar orgelmuziek en de daarbij behorende klankkleuren aan u voorbij zullen trekken.
De toegang is vrij. Van harte welkom!

Reacties plaatsen is niet mogelijk.