Zet ‘m op Arjen!

Ons gemeentelid Arjen Westeneng van de Oude Rijksweg in Nieuw- en Sint Joosland is voorgedragen voor de titel ‘greenkeeper  van het jaar’. Hij staat donderdag 7 december op het podium met drie anderen die ook naar deze prijs dingen.

Arjen werkt  op golfbaan De Woeste Kop in Axel. Hij onderhoudt daar met zijn collega’s de 18 holes. Het werk houdt in dat het gras op de banen onder alle omstandigheden in een goede conditie wordt gehouden. Dat gebeurt op een manier die zo vriendelijk mogelijk is voor het milieu.

Arjens levensmotto luidt: ‘Zorgen moet je doen en niet maken’. Dat is een slogan die op zijn minst tot nadenken stemt! Klik hier voor het zien van een filmpje waarin Arjen zichzelf voorstelt.

De redactie feliciteert Arjen met het bereiken van deze nominatie. In de hoop ook dat hij donderdag aan het langste eind trekt!

 

Reacties plaatsen is niet mogelijk.