Zeven keer naar de kerk

Binnen acht dagen kun je in het zuidoosten van Walcheren zeven keer naar de kerk. Dat is een luxe. Op veel plaatsen in de wereld moet je een flink stuk reizen om een kerk te bereiken. Wij kunnen in alle vrijheid in onze nabijheid erediensten bezoeken rond het belangrijkste hoogfeest van de kerk: Pasen.

Palmpasen|
Het begintop Palmpasen, zondag  25 maart. Dan gaat dominee Bertien van Ginhoven voor in de kerk van Ritthem.

Avondgebed
Op dezelfde dag gaat dominee Pascal Handschin  in de Zeemanskapel aan de Ritthemsestraat 498 in Vlissingen-Oost voor tijdens het avondgebed volgens de Anglicaanse rite. Dit gebeurt in de Engelse taal en begint om 20.00 uur. Iedereen is hier net zo welkom als in de andere diensten.

 

Paastriduüm
Vervolgens gaat dominee Bouke de Haan in de kerk van Nieuw- en Sint Joosland voor tijdens het Paastriduüm.

Dat is dus op Witte  Donderdag 29 maart aanvang 19.30 uur. Tijdens deze dienst wordt het Heilig Avondmaal gevierd.

Op Goede Vrijdag 30 maart. begint de dienst om 19.30 uur.

Op Stille Zaterdag 31 maart vangt de Paaswake aan om 22.00 uur.

 

Paaszondag
Tijdens Pasen op zondag 1 april wordt de dienst geleid door dominee Pascal Handschin.

Avondgebed
Pascal Handschin gaat zondag 1 april ook voor tijdens het avondgebed in het Zeemanshuis aan de Ritthemsestraat 498 op Vlissingen Oost.

 

Reacties plaatsen is niet mogelijk.